admin
11017 Articles0 Comments

Meda i shkruan Gilit: Shumë fort po dokesh

Të dy njihen si këngëtarët të njohur në skenën muzikore, shkruan “Kosovarja”. Meda dhe Gili përveç profesionit që kanë të njejtë, atyre nuk u mungojnë as kontaktet shoqërore. Këtë e dëshmon edhe vet M…

Shpat Kasapi në hall me hakerët

Shpat Kasapin nuk po e lënë të qetë hakerët. Këngëtari Shpat Kasapi është përballur sërish me diçka të pakëndshme dhe bëhet fjalë për hakimin e llogarisë së tij në Facebook, shkruan lajmi.net. Kjo nuk…

Daçiq e do edhe BE-në edhe Kosovën

Ministri i punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiq, tha sot se dy prioritetet më të rëndësishme të Serbisë për vitin 2019 janë ruajtja e interesave në Kosovë dhe anëtarësimi në Bashkimin Evropian. “…